• rzepak.jpg
  • odra.jpg
  • czerna1.jpg
  • czerna2.jpg
  • chaber.jpg
Start
czwartek, 28 maja 2020
INFORMACJA DOTYCZĄCA SPOSOBU ZGŁASZANIA KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ Drukuj
piątek, 27 marca 2020
Z uwagi na ogłoszenie na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 Urząd Gminy Żukowice działa w ograniczonym zakresie – tj. w trybie wewnętrznym, co uniemożliwia  osobiste zgłaszanie kandydatów do Obwodowych Komisji Wyborczych do wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Na podstawie wytycznych otrzymanych od Państwowej Komisji Wyborczej, w celu umożliwienia komitetom wyborczym i wyborcom we wskazanych na wstępie okolicznościach dokonania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, a także w celu zapewnienia możliwości przyjmowania tych zgłoszeń przez Urząd Gminy Żukowice informujemy, że:

1) zgłoszenie kandydatów na członków komisji może zostać przesłane (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy normalnego funkcjonowania urzędu tj. poniedziałek-środa 07:30 - 15:30; czwartek 07:30 - 16:30; piątek 07:30 - 14:30) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny.
W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać tradycyjną pocztą na adres Urząd Gminy Żukowice, Żukowice 148, 67-231 Żukowice (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń);

2) w przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest:
a) uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego,
b) potwierdzenie doręczenia do urzędu gminy zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (urzędnik wyborczy, pracownik urzędu gminy) za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny).
 
 
Top! Do góry